Nasz Zespół

ALICJA NATKANIEC

radca prawny

e-mail: radca@kancelarianatkaniec.pl
tel: 660 433 772

Zawód prawnika wykonuję od 1998 r. W roku 2004 zostałam wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Koszalinie pod numerem SI 276/04, od tamtej pory prowadziłam kancelarię radcy prawnego, następnie w 2009 roku dodatkowo nabyłam prawo do wykonywania zawodu adwokata, co było konsekwencją wpisana mnie na listę Okręgowej Izby Adwokackiej w Koszalinie pod numerem 1377/09.
Od 2010 do maja 2013 roku prowadziłam kancelarię adwokacką, aby następnie powróciłam do zawodu radcy prawnego. Specjalizuje się w zakresie spraw gospodarczych, cywilnych w tym spadkowych, z zakresu ubezpieczeń majątkowych czy osobowych, zamówień publicznych, spraw rodzinnych oraz z zakresu prawa pracy.

Małgorzata Przygodzka-Cieszyńska

radca prawny

e-mail: m.cieszynska@kancelarianatkaniec.pl
tel. 519 715 122

Wpis na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Koszalinie uzyskałam w 2013 roku. Ukończyłam Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Prawa i Administracji, kierunek Prawo z wynikiem bardzo dobrym. Pracę magisterską p.t. „Rozwód w prawie francuskim w świetle nowelizacji kodeksu cywilnego z 2004 roku” przygotowałam w Katedrze Prawa Cywilnego i Międzynarodowego Obrotu Gospodarczego pod kierunkiem prof. dr. hab. Mirosława Nesterowicza. Praca ta została nagrodzona w konkursie najlepszych prac dyplomowych przez uniwersytecki Sąd konkursowy. Ukończyłam także Centrum Studiów Europejskich im. Jeana Monneta przy UMK w Toruniu oraz toruński oddział Alliance Française. Specjalizuję się w szeroko rozumianym prawie karnym, w tym prawie karnym wykonawczym. Świadczę także pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy i prawa administracyjnego. Przez wiele lat realizowałam swoją pasję trenując taniec towarzyski.

e-mail: biuro@kancelarianatkaniec.pl
tel. 59 8425832