Nasz Zespół

ALICJA NATKANIEC

radca prawny

e-mail: radca@kancelarianatkaniec.pl
tel: 660 433 772

Zawód prawnika wykonuję od 1998 r. W roku 2004 zostałam wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Koszalinie pod numerem SI 276/04, od tamtej pory prowadziłam kancelarię radcy prawnego, następnie w 2009 roku dodatkowo nabyłam prawo do wykonywania zawodu adwokata, co było konsekwencją wpisana mnie na listę Okręgowej Izby Adwokackiej w Koszalinie pod numerem 1377/09.
Od 2010 do maja 2013 roku prowadziłam kancelarię adwokacką, aby następnie powróciłam do zawodu radcy prawnego. Specjalizuje się w zakresie spraw gospodarczych, cywilnych w tym spadkowych, z zakresu ubezpieczeń majątkowych czy osobowych, zamówień publicznych, spraw rodzinnych oraz z zakresu prawa pracy.

KRZYSZTOF ŻABINSKI

radca prawny

e-mail: k.zabinski@kancelarianatkaniec.pl
tel. 59 8425832

Jestem radcą prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Koszalinie oraz absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Specjalizuje się w prawie procesowym, a w szczególności w prawie cywilnym i gospodarczym. Posiadam również doświadczenie z zakresu prawa rodzinnego i prawa pracy.

KAROLINA CHWIEDUK

asystent radcy prawnego

e-mail: biuro@kancelarianatkaniec.pl
tel. 59 8425832

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Kryminologia. Wybrana przeze mnie specjalizacja, tj. psychologia sądowo – penitencjarna i patologie społeczne, pozwoliła mi spojrzeć na działanie prawa z perspektywy nauk psychologicznych. Jako asystent radcy prawnego wykonuję prace kancelaryjno – biurowe, ale jestem również Instruktorem fitness i z pasją prowadzę zajęcia na sali.